Shadow Priest

Info
 • Shadow priest je v raidu velice užitečný. Pomocí jeho dotek doplňuje životy a manu celé své skupině a je proto vítaným spolubojovnákem mágů a healerů. Dva dobře vyequipovaní shadow priesti dokáží udržet celou svou skupinu na plné maně po celou dobu boje. Hlavní věc na kterou by jste se měli při výběru itemů zaměřit je spell damage. Krit vás moc nezajímá protože většina spellů co budete používat nemůže kritnout. Shadow priest je docela náročná postava co se týče spellů. Musíte držet aktivní dotky Shadow word pain, Wampiric embrance a Wampiric Touch kvůli podpoře skupiny. Jakmile vám doběhne CD na Mind blast nebo Shadow word death (u tohoto spellu opatrně, pokud cíl přežije dostanete stejné poškození i vy, proto ho zásadně nepoužívejte v KZ u Curatora při evokaci. V případě kritu zabijete sami seme) okamžitě je použijte. Ve zbylém čase používejte spell Mind flay. Když vám dojde mana můžete použít spell Shadow friend. To vyvolá peta, který když působí poškození doplňuje vaši manu. Množství many je přímo úměrné poškození, které pet způsobí. Proto ho použijte ve chvíli, když je boss ve stavu kdy dostává větší poškození. Například v KZ u Curatora v evokaci nebo u Magneta při klikání. Dále je dobré ho použít třeba po chvíli boje, kdy jste na půlce many. Má CD 5 minut a tak ke konci boje ho stihnete vyvolat ještě jednou. Další důležitý spell je Fade, který sníží vaše agro.
 • Sockety: V případě že socket bonus je malý, třeba +2spell dmg nebo +4 stamina doporučuji nedodržovat barvy a do všech socketu dát +12spell damage. červený: +12spell damage žlutý: +5spell hit rating +6spell damage modrý: +6spell damge +7stamina
 • Talenty 13/0/48
 • Strom talentů (odkaz)
  Tyto talenty se hodí spíše pro priesta s equipem, co má už větší mana regen a už nějaký hit rating, protože kvůli talentu Meditation nemůžete dát všechny talenty do Shadow Focus. Osobně raději obětuji talent Shadow Reach a ušetřené 2 body dám do Shadow Focus. Pokud máte už hodně velký bonus damage a trháte tankům agro i přes salvu, tak si zvedněte hit rating a dejte ušetřené talenty za Shadow Reach raději do Improved Fade. 
 • Talenty 7/0/54
 • Strom talentů (odkaz)
  Tyto talenty jsou spíše pro začínající shadow priesty co nemají ještě moc spiritu, takže talenty do Meditation jsou zbytečnost. Díky tomu získáte 6 volných bodů, které můžete investovat do Silence a dát si Shadow Focus na maximum + Shadow Reach taky není k zahození. Navíc s touto kombinací talentů se dá jít i nějaké to BG, sice nebudete tam za hvězdu, ale stále můžete předvést docela obstojný výkon. 
 • Raidy
  2020
  08. týden
  PO:
  ÚT:
  ST:
  ČT:
  PÁ:
  SO:
  NE:
  Nábor
  Druid

  Feral Combat
  Balance
  Restoration
  Hunter

  Beast Mastery
  Marksmanship
  Survival
  Mage

  Arcane
  Fire
  Frost
  Paladin

  Holy
  Protection
  Retribution
  Priest

  Discipline
  Holy
  Shadow
  Rogue

  Assassination
  Combat
  Subtlety
  Shaman

  Elemental
  Enhancement
  Restoration
  Warlock

  Affliction
  Demonology
  Destruction
  Warrior

  Arms
  Fury
  Protection
  Legenda:
  Nábor zastaven
  Vysoká poptávka
  Střední poptávka
  Nízká poptávka
  Počítadlo
  Celkem:
  Dnes:
  Online:
  Odkazy

  www.mystiq.org www.worldofwarcraft.com
  www.wowhead.com
  Talent calculator
  DKP tabulka

  Anketa